Bank Smart

Bank Smart

Bank SmartBank SMART jest pierwszym bankiem, który zapewnia unikalną obsługę finansową mobilnych Polaków oraz obywateli krajów członkowskich UE mieszkających w Polsce, a wymagających bieżącej obsługi bankowej równolegle w Polsce i krajach strefy euro. W tym celu Bank SMART stworzył dla klientów indywidualnych złotowe SMART Konto i zintegrowane z nim SMART Konto EU prowadzone w euro, natomiast dla mikroprzedsiębiorstw SMART Biznes Konto w złotych oraz SMART Biznes Konto EU w euro. Rachunki te mają funkcjonalność konta osobistego lub firmowego, porównywalną z oferowanymi przez banki strefy euro. Dzięki temu mogą zostać podane dowolnemu europejskiemu pracodawcy – czy też kontrahentowi – do rozliczeń w euro.

SMART Konto EU ma funkcjonalność konta osobistego, a SMART Biznes Konto EU funkcjonalność konta dla mikroprzedsiębiorstw, które są porównywalne z innymi kontami prowadzonymi w bankach posiadającym siedzibę w strefie euro tj. przelewy krajowe i zagraniczne, a wkrótce zlecenia stałe oraz polecenie przelewu i zapłaty (direct debit), kartę debetową zapewniająca płatności bezgotówkowe i dostęp do gotówki w sieci bankomatów. Klienci po 6 miesiącach aktywnego korzystania z konta będą mogli się ubiegać o limit kredytu na koncie osobistym.

Kolejnym udogodnieniem jest integracja konta osobistego SMART Konto na potrzeby obsługi w Polsce i SMART Konta EU za granicą w jednej aplikacji mobilnej dostępnej na smartfonie z dowolnego miejsca na świecie. Integracja ta polega na obsłudze kont osobistych w różnych walutach, a ponadto także kont biznesowych dla osób prowadzących działalność gospodarczą (mikroprzedsiębiorstw) w jednym miejscu co daje natychmiastowy wgląd np. w salda rachunków, ułatwia kontrolę historii operacji, pozwala łatwo i efektywnie wykonywać przelewy na urządzeniu, które człowiek ma zawsze przy sobie – smarfonie. Takie samo doświadczenie nasi klienci mogą uzyskać na tablecie, czy też komputerze.

W ten sposób Bank SMART otwiera nowy rozdział bankowości, rozwijając ideę tanich finansów opartych na niskokosztowym modelu biznesowym Bank SMART jest PIERWSZYM EUROPEJSKIM DYSKONTEM FINANSOWYM URODZONYM NA SMARTFONY.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *