Deutsche Bank

Deutsche Bank

deutsche bankDeutsche Bank jest światowym ekspertem, stawiającym sobie za cel sukces finansowy swoich Klientów.

Zapewnia Klientom indywidualnym, biznesowym i korporacyjnym profesjonalizm oraz międzynarodowe kompetencje, bazujące na wieloletnim doświadczeniu jednej z największych instytucji finansowych na świecie – Grupy Deutsche Bank. Miarą sukcesu Banku jest sukces jego Klientów.

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom i instytucjom finansowym w zakresie innowacyjnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom. Przynależność do globalnej Grupy Deutsche Bank, szerokie doświadczenie, siła finansowa oraz innowacyjne rozwiązania stanowią o unikalności produktów i usług oferowanych przez Deutsche Bank Polska. Bank z sukcesem pomnaża powierzone kapitały, a wysoka jakość i trafność analiz pozwala skutecznie doradzać Klientom. Deutsche Bank stawia na profesjonalne doradztwo, najwyższy standard obsługi w dziedzinie bankowości indywidualnej, korporacyjnej i inwestycyjnej oraz wysoką jakość i różnorodność produktów, pozwalających stworzyć unikalną ofertę dla każdego Klienta. Jednocześnie Bank nieustannie pracuje nad poszerzaniem oferty poprzez współpracę z firmami, które tworzą Grupę Deutsche Bank oraz partnerami zewnętrznymi.

Właścicielem Deutsche Bank Polska S.A. jest największy bank niemiecki – Deutsche Bank AG, którego doświadczenia w dziedzinie bankowości i usług finansowych sięgają 1870 roku. Na rynku polskim Bank działa od 11 października 1995 roku.

W ramach Bankowości dla Klientów Korporacyjnych Deutsche Bank Polska S.A. obsługuje największe firmy polskie i zagraniczne, koncerny międzynarodowe oraz instytucje finansowe. Oferta obejmuje szeroki zakres produktów i usług z obszaru zarządzania finansami firm; przechowywania, rozliczania i obsługi płatności w oparciu o papiery wartościowe, rozwiązania dla finansowania instytucji, przedsiębiorstw i samorządów oraz emisji instrumentów dłużnych. Bank wspiera i doradza przedsiębiorstwom przy emisji akcji i pożyczek, pozyskiwaniu kapitału, wprowadzaniu na giełdę oraz w finansowaniu udziałów kapitałowych. Proponuje Klientom obrót instrumentami dłużnymi, certyfikatami depozytowymi, handel dewizami i operacje na rynku pieniężnym; nowoczesne instrumenty finansowe, które ułatwiają zarządzanie ryzykiem kursowym i procentowym.

W zakresie Bankowości dla Klientów Indywidualnych Deutsche Bank Polska oferuje dostęp do swoich usług poprzez sieć niemal 170 oddziałów, Centrów Biznesowych i wyspecjalizowanych jednostek Private Banking na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu. Integralną częścią oferty jest obsługa profesjonalnych doradców, którzy wspierają Klientów w tworzeniu indywidualnych, długoterminowych programów finansowych.

Zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym, Bank proponuje wygodne rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe wraz z kartami płatniczymi, stanowiące platformę do dokonywania wszelkich transakcji bankowych, konkurencyjnie oprocentowane depozyty i produkty para-depozytowe, a także instrumenty inwestycyjne, w tym fundusze i produkty strukturyzowane, rozwiązania emerytalne oraz całą gamę kredytów dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Dzięki karcie płatniczej Visa Electron Deutsche Bank, jej Posiadacze dokonują wypłat gotówki bez prowizji na całym świecie oraz we wszystkich bankomatach sieci Euronet w Polsce. Ponadto, Bank oferuje Klientom karty kredytowe wyposażone w dodatkowe usługi typu: assistance, concierge oraz szeroką ofertę rabatów.

Deutsche Bank Polska – jako jeden z pierwszych banków na polskim rynku – wdrożył strategię otwartej architektury w zakresie funduszy inwestycyjnych. Obecnie oferuje ponad 600 lokalnych i zagranicznych produktów – 16 TFI w różnych walutach i klasach, w tym fundusze zarządzane przez renomowane instytucje globalne jak Black Rock czy Franklin Templeton Investments. Bank jest także jednym z liderów w zakresie oferty produktów strukturyzowanych zapewniających pełną lub częściową ochronę kapitału.

Deutsche Bank był wielokrotnie nagradzany w prestiżowym rankingu Awards for Excellence magazynu Euromoney. W latach 2010, 2011 i 2013 otrzymał najwyższe wyróżnienie w kategorii „Best Investment Bank In Poland”. W roku 2012 Bank zwyciężył w kategorii„Best M&A House in Poland”. Otrzymał także tytuł Najlepszego Banku Inwestycyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej. Deutsche Bank został uznany również za Najlepszy Bank Hipoteczny w rankingu miesięcznika BANK w 2013 r, a jego oferta kredytów hipotecznych jest regularnie wyróżniana w wielu rankingach. Dodatkowo w 2013 roku Bank został jednym z liderów rankingu najlepszych banków według polskich internautów. W zakresie oferty dla Klientów indywidualnych i firmowych produkty Banku zajmowały wielokrotnie pierwsze miejsca w rankingach niezależnych analityków, potwierdzając tym samym jakość usług Deutsche Bank. Bezpłatny rachunek maklerski db Makler Deutsche Bank PBC, z najniższą na rynku prowizją od internetowych transakcji zakupu akcji 0,19% zająłpierwsze miejsce w rankingu rachunków maklerskich opracowanym przez redakcję Comperia.pl. Analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl docenili także ofertę depozytowo-inwestycyjną Banku, uznając ją za najlepszą ofertę po I połowie 2013 roku. Z kolei pakiet dbNET Biznes zajął pierwsze miejsce w rankingu rachunków firmowych portalu Bankier.pl. W 2010 roku Bank został uznany za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce otrzymując jednocześnie certyfikat TOP Employers (badanie przeprowadził w Polsce po raz pierwszy niezależny Instytut CRF). Pozycję tą potwierdziło przyznanie tytułu Solidny Pracodawca Roku 2013.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *